Půjčovna lyží a vybavení

Pokud ovšem nechcete investovat do lyžařského vybavení a dáváte raději přednost lyžím půjčeným, máme pro vás široký výběr sjezdových lyží a běžeckých lyží s vybavením. V nabídce máme lyže značek Blizzard a Sporten. Lyžařské boty Tecnica a běžecké boty Alpina.

Lyže jsou vždy připraveny pro nadšence zimního sportu, na své si přijdou úplní začátečníci i ti pokročilí, kteří rádi rejdí na svahu.

Každoročně naši půjčovnu rozšiřujeme o nové modely lyží. Lyže půjčujeme vždy s nabroušenými hranami, navoskovanou skluznicí a dokonale seřízené.

Potřebujete půjčit lyže pro svou ratolest na lyžařský výcvik?

Přijďte k nám! Poradíme, půjčíme, seřídíme!

DÁMSKÉ

Dámské sjezdové lyže jsou stále v kurzu a to nejen díky všude prospěšným zdravým životním stylem, ale také díky nejnovějším trendům v podobě nadčasového a atraktivnímu designu.

Odlišná konstrukce, lehkost a speciálně upravené jízdní vlastnosti. To jsou body, které rozdělují dámské lyže od těch pánských.

Půjčujeme i celé sety, doplňky, boty a vybavení.

V nabídce půjčovny máme také snowboardové sety pro dámy. Snowboardy jsou osazené rentalovým vázáním, které umožňuje snadné nastavení úhlů bez použití nářadí.

PÁNSKÉ

Vždy skvěle připravené pánské sjezdové lyže čekají na vás!

Máme širokou nabídku sjezdových lyží, které jsou s nabroušenými hranami, navoskovanou skluznicí a dokonale seřízené. U nás se nemusejí obávat zapůjčit si lyže i začátečníci. Jsme vybaveni sety sjezdových lyží nejen pro úplné začátečníky, ale samozřejmě i pro ty pokročilé lyžaře.

Doplňky, boty, a jiné vybavení je také možné zapůjčit si k vybraným setům lyží.

DĚTSKÉ

Naši nejmenší zákazníci se mohou těšit na připravené dětské lyže, na kterých se určitě nejen pobaví, ale především se naučí dobře lyžovat. Naši zaměstnanci vám skvěle a rádi poradí, které lyže jsou nejvhodnější.

I tady nabízíme k zapůjčení celé sety i s doplňky. Lyžařské boty všech velikostí jsou vždy dobře vysušené a připravené na svah.

Tak hurá na hory!

BĚŽECKÉ

Pokud dáváte přednost volnějšímu stylu, máme pro vás v naší půjčovně skvělou nabídku běžeckých setů značky Sporten a Juniorských běžek Peltonen a to s vázáním NNN.

Běžky jsou vždy připraveny do zasněženého terénu, jsou pravidelně servisovány a broušeny podle míry opotřebení.

Adresa

Pražská 880, Kolín 2, 280 02

Telefon

321 728 718

Email

info@sportservis-montana.cz